Blog

13. ročník krajské přehlídky experimentálního divadla Stodůlecký Píseček 2009 s výběrem na Šrámkův Písek a studentského divadla na Mladou scénu v Ústí nad Orlicí se z důvodu rekonstrukce Klubu Mlejn přesunul do KC Zahrada na Jižním Městě. Hlavním pořadatelem je o.s. KlubKO, které by se neobešlo bez podpory tradičních partnerů, KD Mlejn, o.p.s.,...


Výsledky postupové přehlídky pro Šrámkův Písek 2011:
1.doporučení: Divadlo Kámen - Asi ani zahrada
2. doporučení: Divadlo Potrvá - Bílá Hora 70/22
3. doporučení: Ing.Antonín Puchmajer DS - Kabaret
4.doporučení: Ztracená existence - Vandaska

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.