Kdy a na koho?

24.02.2018

Letošní program je zveřejněn, koho u nás potkáte letos?

Máte doprovodný program? A mohla bych ho vidět?

JEDNABÁSEŇ: O co jde...?

Naše představení není vlastně příběh. Je obrazem jediné situace, ve které se ocitne pět studentů, které spojila práce na vědeckém projektu. Spojuje je úspěch. A rozděluje je průšvih, ke kterému došlo.
Ale slovy jednoho z nich... "Probrali jsme to a rozhodli se. Proč to dál řešit." O co jde...?


(fotografie je z jiné inscenace tohoto souboru)


Kardio Theatre: Kabaret pro nezadané aneb Svůj k svému

Třetí premiéra autorského divadla, které své stěžejní osobnosti našlo na III. interní - kardiologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Kabaret pro nezadané je příběhem fiktivního institutu pro seznamování, kde se, ne náhodou, ocitnou čtyři nezadaní jedinci. Humor je temný, příběh dojemný a napínavý :) V představení zazní autorské písně od skladatelky Sonii Koutové.


Ztracená Existence: Vařparáda

Střet vyčpělé televizní zábavy, nenaplněných uměleckých ambicí a komerčního balastu v komediálním eintopfu.

Antonín Puchmajer DS: Rösnerovo oko aneb Nutkání souložit se sochami

"Možná, že kdybys plakala hned před komisí, jistá šance by tu byla." Divadelní konference, ve které se Puchmajer pokouší přijít na kloub mladým lidem a jiným nepříjemnostem. Chlebíčky budou.


Dipačápi: Turnaj GR 320

Pozor, právě začíná finále nejpopulárnějšího turnaje v galaxii. Našim finalistům (samozřejmě, že se vesměs jedná o velmi vyspělou civilizaci) je losem přiděleno několik subjektů z méně vyspělé civilizace, které mají udržet jakýmsi ovlivňováním osudu v absolutní emoční rovnováze, tedy "na nule" (=ani pocit štěstí, ani neštěstí). Každá výchylka se počítá! JENŽE - vylosovaná planeta je tentokrát jakási Země, kdesi na kraji ve vesmíru a herní subjekty nějací "lidé" (co to je??!). Jak dostat "na nulu" věčně se radujícího šoféra Robíka, upracovanou Kláru, koktavého zamilovaného Tomáše, neúspěšnou vědkyni Johanu nebo drbnu Boženu? Jediný kliďas je, zdá se, puberťák Jožin, libující si v počítačových hrách. Sakra - co jsou ti lidé vlastně za divné potvory?