7.-9.4.2000

Praha, Rachtámiblatník, P. Pecha, Z. Beran: Něco dost divného.
Praha, Kočovné divadlo Rychlá hlíza t. č. (provázáno s Umělci z Prahy), Jarda Pinkas: Tatařín Buchtařín aneb Zhroucené vnitřnosti.
Praha, Ty-já-tr (DDM Radar), Ch. Hampton, M. Kolář: Nebezpečné vztahy, r. Michal Kolář. Návrh k postupu do NP ŠP na 2. místě.
Praha, Divadelní společnost Vavřinec, E.T.A. Hoffmann, R. Svoboda, R. Svobodová: Ďáblův elixír.
Praha 7, Homeless (DDM Radar), O. Wilde, V. Drahotínský: Strašidlo Cantervilské, r. Václav Drahotínský.
Praha, Divadlo Promiňte, ved. Ladislav Stýblo, R. Sikora: Nehybnost.
Liberec, Stopa - Podještědské gymnázium, W. Shakespeare, M. Šajdková: Něco ze sna.
Praha, DS Dovejvrtky, Já, tygr.
Praha, ČSHPČR Divadlo v okovech Krnov, L. Niklíček, J. Javornický: Fiofi (improvizace).
Praha , Vosto5, Cihlář, Kašpar, Prokop + r.: Hrusice 1907.
Praha 7, Co?! (DDM Radar), J. Suchý, R. Tesárková: Kytice, r. R. Tesárková, V. Hrdinová.
Praha, Nedospalí, Divadelní spolek gymnázia J. Seiferta, J. Werich: Tři sestry a prsten, r. Marek Třešňák.
Praha, Hrobeso (DDM Radar), F. Pavlíček: Malá mořská víla, r. Horký.
Praha, Studio Hlamestyl, ved. Lukáš Rumlena a Jakub Tlapák, Hlamestyl - Jan Hus: Vzkříšení. Návrh k postupu do NP ŠP na 1. místě.
Praha, Š.O.K., T. Pěkný, J. Křenková: Havrane z kamene, r. M. Světlíková.
Zruč nad Sázavou, ND Jsem a tam: P. Jecelín - Nekonečný příběh, r. Pavel Jecelín.
Praha, Umělci z Prahy (provázáno s Rychlou hlízou), Chaluš, Mach, Kotrouš: Tramvajová story (improvizace).
Praha, Extrém, M. Janouš: Milada, drama ženy, která selhala.
Praha, Mama-ya & Papa-ya, J. Staněk: Útěk Mirandy z Tigridu před kníravcem z Mezopotamie, r. B. Dobiášová.
Představení uvedeno v letáku, v AS článku ne. Nevím zda se konalo:
Praha, Causa Blbendl, DDS Spektrum, ved. Miloslav Machoň, A. Grin, K. Šťastná: Jessie a Morgiana.

Lektoři:
BEČKA, Marek
HRUŠKA, Petr
PÍROVÁ, Eva

Bibliografie:
HOSKOVCOVÁ, Markéta: Stodůlecký Píseček 2000 aneb Já už nechci vidět žádný představení, co když bude taky dobrý!? AS 2000, č.2, s. 17-18. Foto:
Praha, Nehybnost.
Praha, Malá mořská víla.